Home

Изпълнител Среща епизод var αεκ παοκ мръсен родина оптимистичен

Κύπελλο Ελλάδας, ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 1-2: Πλασεδάρες πρόκρισης από Κούρτιτς και  Μιτρίτσα «τέζαραν» την Ένωση στις καθυστερήσεις
Κύπελλο Ελλάδας, ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 1-2: Πλασεδάρες πρόκρισης από Κούρτιτς και Μιτρίτσα «τέζαραν» την Ένωση στις καθυστερήσεις

Αυτό ανακοινώνει ο Βασιλειάδης: Με VAR αλλά χωρίς φιλάθλους το ΑΕΚ-ΠΑΟΚ! -  Onsports.gr
Αυτό ανακοινώνει ο Βασιλειάδης: Με VAR αλλά χωρίς φιλάθλους το ΑΕΚ-ΠΑΟΚ! - Onsports.gr

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ 2-2 - Ειδήσεις - νέα - Το Βήμα Online

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ: Η γραμμή που έβγαλαν στο VAR έσωσε τον ΠΑΟΚ από το 1-0 του  Μήτογλου (VIDEO)
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ: Η γραμμή που έβγαλαν στο VAR έσωσε τον ΠΑΟΚ από το 1-0 του Μήτογλου (VIDEO)

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Τελικός με... VAR και ξένους διαιτητές σε «άδειο» ΟΑΚΑ; -  Newsbomb - Ειδησεις
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Τελικός με... VAR και ξένους διαιτητές σε «άδειο» ΟΑΚΑ; - Newsbomb - Ειδησεις

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ: Ο Σφιντέρσκι σκοράρει και με χρήση VAR το γκολ ακυρώνεται για  χέρι του Καντουρί (vid) | Gazzetta
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ: Ο Σφιντέρσκι σκοράρει και με χρήση VAR το γκολ ακυρώνεται για χέρι του Καντουρί (vid) | Gazzetta

Νέα ισοφάριση με Ντέλετιτς, χαμός με το VAR! Live: ΑΕΚ -... - Sportdog.gr -  Αθλητικά Νέα | Ειδήσεις | Sport
Νέα ισοφάριση με Ντέλετιτς, χαμός με το VAR! Live: ΑΕΚ -... - Sportdog.gr - Αθλητικά Νέα | Ειδήσεις | Sport

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Μ' αυτή την φάση έκανε πρεμιέρα το VAR (video+photo) - Onsports.gr

Ούτε το VAR απέδωσε δικαιοσύνη-Καλυπτόταν ο Μάνταλος στο γκολ που ακυρώθηκε  (ΦΩΤΟ)
Ούτε το VAR απέδωσε δικαιοσύνη-Καλυπτόταν ο Μάνταλος στο γκολ που ακυρώθηκε (ΦΩΤΟ)

O Σουηδός Έκπμπεργκ στο ΑΕΚ-ΠΑΟΚ, Ιταλός στο VAR

ΑΕΚ-ΠΑΟ: Το πέναλτι που έγινε φάουλ μέσω VAR — GRANDSPORT

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ: Ακυρώθηκε ως οφσάιντ το γκολ του Τσούμπερ στο 56ο λεπτό

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ: Πέναλτι μέσω VAR και 1-2 με τον Τάνκοβιτς (vid) | Gazzetta

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Το γκολ του Τζόλη που ακυρώθηκε από το VAR και το ποστάρισμα  για χέρι (video)
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Το γκολ του Τζόλη που ακυρώθηκε από το VAR και το ποστάρισμα για χέρι (video)

Ο Έκμπεργκ ορίστηκε στο ντέρμπι ΑΕΚ-ΠΑΟΚ για το Κύπελλο Ελλάδος

VOGA Urban Cafe bar - ΠΑΟΚ - ΑΕΚ ⚽️ live Κυριακή @ 19:30 🕢 | Facebook

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Φοβερό πρώτο ημίχρονο με μία αποβολή και δύο γκολ

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Ακυρώθηκε με VAR γκολ του Μάνταλου (video) - Fosonline

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Αποβλήθηκε ύστερα από χρήση VAR ο Τσιγγάρας - Fosonline

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Το VAR ακύρωσε δεύτερο γκολ του Μήτογλου και αυτό ως οφσάιντ

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ: Ζήτησαν δύο πέναλτι οι Θεσσαλονικείς!

VAR: Φωτογραφία με τον Μάνταλο να καλύπτεται στο 2-2!

Was Prähistorisch atlantisch var παοκ αεκ Koks Innere Störung

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ: «Φωτιά» στο ΟΑΚΑ, το VAR ακύρωσε το γκολ του Τζόλη (video+photos)  - Newsbomb - Ειδησεις
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ: «Φωτιά» στο ΟΑΚΑ, το VAR ακύρωσε το γκολ του Τζόλη (video+photos) - Newsbomb - Ειδησεις

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: To VAR ακύρωσε γκολ του Τσούμπερ - Έχασε και μεγάλη ευκαιρία ο  Ελβετός - Onsports.gr
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: To VAR ακύρωσε γκολ του Τσούμπερ - Έχασε και μεγάλη ευκαιρία ο Ελβετός - Onsports.gr

Βαρούχας: Το VAR έχει πολλές ατέλειες στην Ελλάδα | iefimerida.gr